Türkçe English Twitter Facebook Twitter Facebook Türkçe English Twitter Facebook
  Hakkımızda ::.

 

          1998 yılında kurulan Aksem Mühendislik, kamu ve özel kuruluşların, inşaat, altyapı, çelik, mekanik montaj, taahhüt ve proje tasarımı konularında ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

 

Aksem mühendislik kurulduğu günden bu yana kalite, güvenilirlik, dürüstlük, müşterilerine ve hizmet değerlerine bağlılık ve şeffaflık ilkelerinin başarının anahtarı olduğuna inanmakta ve buna bağlı olarak hizmet vermektedir.

 

Çalışanlarına, ekipmana yatırım yaparak, emin adımlarla büyümeye devam etmektedir. Firmamız kaliteli hizmeti, iş güvenliğini ve çevreye saygıyı ilke edinmiştir.

 

Firmamız artan tecrübesi ile güç santralları, petrol, çimento, petrokimya ve gaz tesisleri, su arıtma tesisleri projelerinde çalışmıştır. Vizyonumuz Stratejik olarak seçilmiş sektörlerde karlı ve sürdürülebilir büyümeyi sağlayan, saygın ve etik değerlerine bağlı, uluslararası düzeyde rekabet edebilen bir Yatırım şirketi olmak.

 

Yaptığı yatırımlarla istikrarlı bir şekilde büyümeye devam eden Aksem Mühendislik’in kurulmuş olduğu yıl olan 1998 yılında 50000 tl olan cirosu 2013 yılında 1500000 tl ye ulaşmıştır.

 

         Aksem Mühendislik Faaliyet gösterdiği sektörlerde, uluslararası kalite standartlarında hizmetleri ile müşteri odaklılığını daima üst seviyede tutarak; saygın, güvenilir ve tercih edilen marka olma özelliğini arttırarak sürdürmeyi amaçlamaktadır...

 


2014 Kataloğumuz İçin Tıklayınız.    Copyright © 2014 AKSEM MÜHENDİSLİK. Tüm hakları saklıdır.